Kadiköy Halı Yıkama

Kadiköy Halı Yıkama
 
  kadiköy halı yıkama
Kadiköy halı yıkama olarak halılarınızı halı yıkama konusunda tecrubeli ekibimizle tam otamatık halı yıkama makinelerimizde ve tamamen hijyenik ortamda temizliyoruz.
Kadiköy de bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır. Fakat bunların çoğunluğu profosyonel olmayan merdiven altı dediğimiz,yanı halılarınızı doğru tekniklerde yıkayamayan,temiz yıkayamayan,halı yıkama makineleri olmayan veya fason dediğimiz firmalardan oluşmaktadır.Kadiköy halı yıkama firmalaının sayısı altı yedi taneden fazla değildir.İnternet üzerinden bulduğunuz halı yıkama firmalarının hepsi gerçek halı yıkama firması değildir
 
kadiköy halı yıkama
 
 
Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir
gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.
Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.
  • Halı yıkama işinde oto yıkama araç gereci kullanmıyoruz, hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz.
  • Farklı kişilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamiyoruz, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamaktadır.
  • Bazı Araç yıkama servislerinde araçların yıkanmakta olduğu yağlı ortamlarda halı yıkama yapıldığı görülüyor, bu hiç hijyen değildir. Bir kısım halı temizleme işi yapan yerlerde de aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir ki hiç de hijyenik olmayan durumdur.Bizim tesisimizde asla bu gibi durumlar olmamaktadır.
  • Halı temizliği için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktayız,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamaktayız.
  • Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli halı yıkama tekniği kullanılarak temizlenmektedir.
  • Temizlenen halılar dezenfekte de edilir.
  • Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutmaktadır.
  •  Halılar eve teslim esnasında kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslim edilir.