Step Halı yıkama

Step Halı yıkama işlemi için bizi arayın.0216 344 43 45
 
Step halı yıkama işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.Step halı yıkama tecrübe gerektiren bir işlemdir.

Step halıların görünümü,modern desenleri ve kalitesi ile evlerimizin vazgeçilmez halıları arasında yerini almıştır.Step halıların dokuma şekli,saf yünden dokunmuş olmaları,taban yapılarının farklı (astarlı) olması sebebiyle step halıların yıkama işlemi diğer tüm halılardan farklı bir uygulamayla temizlenir.Step halıların hav boylarının uzun olaması sebebiyle sac ve tozlar halının tabanında toplanmaktadır.Yıkama işlemi başlamadan önce step halılarınızın tozlarını toz alma makinemizle mutlaka temizliyoruz.Halının yıkama işlemi bittikten sonra ise otomatik halı yıkama makinemizin çıkışında bulunan vakum la ıslakken mutlaka vakumlayarak havlarının düzeltme işlemini yapıyoruz.

step halı yıkama     step halı yıkama

Step halısı olan herkes step halı nasıl yıkanır,step halı yıkanırken hangi şampuan kullanıyorsunuz,(detay halı yıkama fabrikasında ere 111  halı şampuanı naturemax kullanılmaktadır) step halılardan lekeler nasıl çıkar,step halı sertleşmeden yıkanabilir mi gibi sorular sormaktadırlar .Detay halı yıkama fabrikasında halılarınız hiçbir zarar görmeden renkleri karışmadan temizlenir.
 
Detay halı yıkama, temizlenmesi için vereceğiniz step halılarınız ücretsiz servisimiz tarafından makbuz karşılığı adresinizden alınır,dört gün içinde adresinize teslim edilir.Tüm halılarınız tarafımızdan sigortalanmaktadır. 0216 344 43 45 

step halı yıkama
 
 
step halı yıkama