Yatak Temizliği

  Yatak Yıkama ve Yatak Temizleme
Yatak temizleme işlemi kesinlikle profosyonel ekip ve malzeme gerektiren bir temizlik alanıdır. Biz detey temizlik olarak  tecrübeli ekibimizle ve yataklarınıza hiçbir zarar vermeden yüzde yüz temizlik yapabilen kir sökücülerimizle szlere hizmet vermekteyiz.Yatağınızdaki sabitlenmemiş lekelerin ve kirlerin hepsini tamamen temizlemeyi taahhut ediyoruz.
 
Yatağınızdaki görünmeyen tehlikeler
Çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu canlılar sıcak nemli ortamlarda yaşıyor ve ölü cilt hücrelerini yiyerek besleniyor. Ne kadar korkutucu değil mi.? Mevsimsel alerjinin gündeme geldiği bu günlerde ev akarlarına bağlı alerjileri de atlamamak gerekiyor. Akarların salgıladığı maddeler tozla karışınca havaya yayılabiliyor. Sonuç yine-aynı saman nezlesinde olduğu gibi- hapşırma, burun akıntısı, sulu ve yanan gözler, burun tıkanıklığı, göz altı morlukları, öksürük gibi yorucu ve bezdirici şikayetler oluyor. Peki yatağınızda huzurlu ve akarsız bir uyku uyumak istiyorsanız ne yapacaksınız?

Bizi arayın.
İster evinizde, isterseniz evinizden alıp aynı gün içinde temizleyip bakteriyel temizliğini de yapıp adresinize teslim ediyoruz.

Yatak Temizleme Firması, Yatak Temizliği, Evde Yatak Temizliği

Ev toz akarları evin her yerinde bulunabilir, fakat en çok bulundukları yer nemin ve besinlerin olduğu yerlerdir. Yatak odaları ve özellikle tüm yatak takımları ev toz akarlarının üreyip çoğalması için en uygun ortamı yaratırlar. Yatakta geçirdiğimiz sekiz saat içerisinde, ortalama 1 litre vücut nemi kaybederiz ve deri dökeriz. Bu yüzden insanların deri döküntüleri ve havadaki nem ile beslenen ev toz akarları bizlerle beraber yatmaktan çok hoşlanırlar. Toz akarlarının kendilerinden çok onların mikro tozlara dönüşen ufak dışkı topları asıl problemdir. Her toz akarı günde ortalama yirmi dışkı topu üretir. Bir çift kişilik yatakta ortalama olarak 2-3 milyon ev toz akarı olduğunu düşünürseniz, problem çok büyüktür. Bu mikro tozları solunum yoluyla aldığımızda alerjik rahatsızlıklar oluşur.Yatak temizleme fiyatı çift kişilik yataklar için  80 tl

                                  tek kişilik yataklar için  50 tl.

Hastane veya otel gibi yerlerin yataklarının temizliği için teklif isteyebilirsiniz.